Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Walne Zebranie KSSM UJ 27.05.2022

W zeszły piątek 27 maja odbyło się Walne Zebranie KSSM UJ. 

Obecne było 16 Osób Członkowskich, 5 Członków i Członkiń Zarządu, 1 Członek Komisji Rewizyjnej, a także Opiekun Naukowy KSSM UJ - dr Rafał Woźnica. 33 osoby przekazały swoje upoważnienia. 

Zebranie podsumowywało działania Koła podczas kończącącego się semestru letniego 2021/2022. 

Swoje sprawozdanie przedstawił Zarząd, Komisja Rewizyjna, a także Osoby Koordynujące Sekcje Tematyczne, Sekcje Podcastów i Czasopismo "ARENA. Sprawy międzynarodowe".
Oświadczenie wygłosił także dr Rafał Woźnica, chwaląc ostatnie kadencje Zarządu. 

Najważniejszą częścią było głosowanie w sprawie absolutorium dla ustępujących Członkiń Zarządu oraz wybory na wakujące stanowiska w Zarządzie i Komisji Rewizyjnej. 

Zarówno Przewodnicząca Barbara Stachura, Sekretarz Katarzyna Sypień jak i Członkini Zarządu ds. Promocji i Kontaktów Zewnętrznych Wiktoria Drapała otrzymały absolutorium. 

Na stanowisko nowego Przewodniczącego został wybrany Krzysztof Stefan, otrzymując 53 głosy za i 2 głosy przeciw. 

Na Sekretarza wybrany został Wiktor Kęsy, otrzymując 53 głosy za i 2 głosy przeciw. 

Na Członkinię Zarządu ds. Promocji i Kontaktów Zewnętrznych wybrana została Gabriela Wolińska, otrzymując 55 głosów za i 0 przeciw. 

Do Komisji Rewizyjnej wybrani zostali Milena Zębik, Katarzyna Sypień i Roman Kozlov. 

Gratulujemy nowym Członkom i Członkiniom Władz KSSM UJ, życzymy samych sukcesów i owocnej kadencji (albo kilku!) 

Szczególnie podziękowania należą się Komisji Skrutacyjnej w składzie: Hanna Korzonek, Paweł Tłuszcz i Piotr Kozłowski! Dzielnie zbierali wszystkie karteczki (do pięknego pudełka po KSSMowym czajniku) i liczyli głosy. 

Ustępującym Członkiniom Zarządu dziękujemy za dwie świetne kadencję, życzymy dalszych sukcesów i obronionego licencjatu. 

Dziękujemy wszystkim Osobom Członkowskim za obecność na Walnym lub przekazanie swojego upoważnienia do głosowania. Mamy nadzieję, że ten semestr działalności Koła był dla Was udany i dalej będziecie się aktywnie udzielać. 

 

Zobacz galerię zdjęć

Widok zawartości stron Widok zawartości stron