[Archiwum] XI Festiwal Dyplomatyczny „Nowe Rozdanie – Przemiany we Współczesnym Systemie Międzynarodowym”

Plakat promujący jedenasty Festiwal Dyplomatyczny

Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Koło Naukowe „Eurazja” zapraszają na XI edycję ogólnopolskiej konferencji naukowej „Festiwal Dyplomatyczny”.

Tegoroczny Festiwal Dyplomatyczny będzie wyjątkowy. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w formie online.

Ogólnopolska konferencja naukowa Nowe Rozdanie – Przemiany we Współczesnym Systemie Międzynarodowym mieści się w zakresie badawczym teorii stosunków międzynarodowych oraz ich wykorzystania do analizy obecnej sytuacji politycznej na świecie. Celem konferencji jest zwrócenie uwagi na pogłębiający się w ostatnich latach kryzys pozimnowojennego porządku światowego oraz państw będących jego twórcami, jak i pretendowanie do zajęcia ich miejsca przez nowych graczy. Owe przemiany dokonują się na wielu płaszczyznach, które często wpływają na siebie wzajemnie. Tematyka konferencji zawiera w sobie perspektywę gospodarczą, polityczną, klimatyczną oraz bezpieczeństwa międzynarodowego.

Więcej informacji na stronie wydarzenia (kliknij, aby przejść do wydarzenia).

Start 9 czerwca o godz. 09:00! Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału!

Harmonogram jedenastego festiwalu dyplomatycznego