[Archiwum] [Odwołane] Zaproszenie na warsztaty z Design Thinkingu

Obrazek prezentujący rozrzucone kartki samoprzylepne na stole

Z przykrością informujemy, że w związku ze szczególną sytuacją na Uniwersytecie Jagiellońskim warsztaty są odwołane.

Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnych warsztatach z Design Thinkingu, realizowanych przez KSSM UJ oraz „PROJEKTOR – wolontariat studencki”.

Warsztaty te uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług za pomocą metody Design Thinking stosowanej w Google. Projekt także uczy budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów). Umiejętności te bez wątpienia przydadzą się w pracy.

Żeby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na 3 krótkie pytania nt. planowanego projektu. Na tej podstawie zostaną wybrani przyszli uczestnicy. Link do formularza: (kliknij, aby przejść do formularza).

Warsztaty odbędą się 13 marca (piątek), godz. 9:00 – 17:00. Adres: Al. Adama Mickiewicza 3, Kolegium Śląskie 3 – sala nr 331.

Warsztaty organizowane są przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju. Organizację warsztatów wspiera Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.