[Archiwum] Tajniki savoir-vivre – KSSM UJ i Europejska Akademia Dyplomacji

Grafika promująca spotkanie z Panem Januszem Niesyto dot. Tajników savoir-vivre

European Academy of Diplomacy | Europejska Akademia Dyplomacji | EAD i Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych KSSM UJ serdecznie zapraszają na spotkanie otwarte pt. „Tajniki savoir-vivre”. Chcesz czuć się pewnie w środowisku międzynarodowym i mieć pewność, że nie popełnisz faux-pas? Przyjdź na spotkanie! Wykład poprowadzi Pan Janusz Niesyto, były ambasador RP w Szwajcarii, Liechtensteinie oraz w Finlandii.

3.11.2016
AUDITORIUM MAXIMUM, SALA WYSTAWOWA
UL. KRUPNICZA 33
GODZ. 17.00

Janusz Niesyto – emerytowany ambasador tytularny, były długoletni urzędnik Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Były ambasador ad personam, dyrektor Protokołu Dyplomatycznego MSZ, dyrektor Gabinetu trzech ministrów spraw zagranicznych RP: K. Skubiszewskiego,   D. Rosatiego i B. Geremka. Ambasador nadzwyczajny i pełnomocny RP w Szwajcarii i Liechtensteinie oraz w Finlandii. Wykładowca wielu renomowanych polskich uczelni i instytucji oświatowych z zakresu protokołu dyplomatycznego, etykiety i kultury stołu, etykiety urzędniczej i biznesowej, korespondencji dyplomatycznej i urzędowej.